[sc:adsence]

24 вересня о 10:20 по лінії «101» надійшло пові­домлення про пожежу лісового масиву неподалік с. Покровка на територїі Кінбурнського півострову Очаківського району. За попередньою інформацією, її спричинила пожежа сухої трави.

На місці працювало 14 чоловік особового складу, 7 одиниць техніки від ДП «Очаківське лісомисливське господарство», зокрема пожежний модуль та 2 трак­тори з плугами для проведення оборювання. Також до гасіння долучалося 14 добровольців з числа місцево­го населення. Додатково направлено мобільну групу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. На випадок збільшення масштабів пожежі у бойовій готовності перебувало 6 одиниць спеціальної пожежно-рятувальної техніки Херсонського гарнізону.

Незважаючи на поривчастий вітер, який ускладню­вав гасіння, вдалося вчасно приборкати полум’я, не допустивши виникнення верхової пожежі.

О 12:00 пожежу локалізовано, 13:30 – ліквідовано. Її загальна площа склала – 12,9 га, з яких: 8 га – суха трава на території Покровської сільської ради, 4,9 га – на тери­торії Василівського лісництва (1,3 га – низова пожежа у хвойному лісі та 3,6 га – суха трава та кущі). Наразі три­ває проливка окремих тліючих осередків горіння, ситуа­ція перебуває під контролем лісничих та рятувальників.

 

З сайту ГУ МНС в Миколаївській області