[sc:adsence]

     29 березня відбулася ХVІ позачергова сесія Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади 2-го скликання, на яку були запрошені старости 5-ти старостинських округів та керівник ТОВ Агрофірма «Лиманський» Є.А. Скрипник. З першого питання, про визначення місць масового відпочинку людей з оздоровчою чи спортивною метою на території ОТГ, доповіла фахівець господарсько-земельного відділу Л.Я. Середа. Леся Ярославівна поінформувала, що сільська рада, як орган місцевого самоврядування відповідно до чинного законодавства повинна слідкувати за впорядкуванням місць масового відпочинку та дотриманням безпеки людей на водних об’єктах. Вона зазначила, що на території ОТГ таким місцем визначено дитячий оздоровчий табір на Волоській косі. Тож з початком сезону відпочинку там повинні бути виставлені рятувальні пости, потрібно буде провести чистку акваторії тощо. Все це має забезпечувати ДОК «Зоря», за якою закріплений даний об’єкт. Тож, було вирішено рекомендувати їй забезпечити усі необхідні заходи. А на інших місцях узбережжя, не визначених як місця масового відпочинку на воді, старостам слід поставити попереджувальні знаки, що вони для купання заборонені, та провести серед населення відповідну роз’яснювальну роботу.
Далі депутати погодили поданий в.о. директора КСКП «Гілея» В.А. Баран штатний розпис даного кому нального підприємства та заслухали доповідь начальника відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями О.С. Власюк про запровадження 2-го етапу моделі адміністрування надання соціальних послуг із соціальної підтримки населенню Куцурубської сільської ради ОТГ на 2018 рік. Ольга Сергіївна познайомила їх з розробленою з даного питання дорожньою картою, якою передбачається вивчення можливості створення в громаді Центру з надання соціальних послуг, виявлення потреб мешканців ОТГ у таких послугах, проведення роз’яснювальної роботи щодо попередження ситуацій, що загрожують життю дітей, розвитку патронатних та прийомних сімей, залучення малозабезпечених працездатних осіб до громадських робіт з метою їх зайнятості тощо, та індикаторами оцінки результатів такого запровадження – створенням нових послуг для різних категорій мешканців, кількістю дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, влаштованих до сімейних форм виховання, створенням віддалених робочих місць для прийому жителів громади представниками Пенсійного фонду та служби зайнятості й т.і.
І наостанку депутати одноголосно прийняли історичне для громади, як зазначила голова Куцурубської сільської ради ОТГ І.В. Копійка, рішення з приводу пропозиції голови Чорноморської сільської ради ОТГ А.А. Дмитренка об’єднатися у єдину Очаківську сільську районну громаду з адміністративним центром у с. Чорноморка – не надавати згоду на це об’єднання.

Л. КОЧМАР