[sc:adsence]

  IMG_2172
5 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, в Чорноморському сільському клубі зібралися представниці прекрасної статі, жительки с. Чорноморка та м. Очаків. Їх, ніжних, чарівних, зворушливих, жіночних, від щирого серця з цим прекрасним святом Весни привітали Чорноморський сільський голова А.А. Дмитренко і народний депутат України Т.Д. Кремінь, побажавши їм міцного здоров’я, добра, миру, ніжності й тепла, бути завжди коханими та щасливими.

IMG_2160

IMG_2234  Все найкраще у цьому світі від Жінки, – вона Берегиня сімейного вогнища, любляча мама, кохана дружина, яка дарує тепло й турботу своїм рідним і близьким. «Жінка – це восьме диво Світу, найчарівніше творіння Землі, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки. Саме завдяки їй світ наповнюється любов’ю, добром та надією». Про це йшлося у виступах артистів-аматорів Чорноморського сільського клубу, учнів Чорноморської ЗОШ, естрадно-духового оркестру «Морський бриз», які подарували справжнє задоволення і чудовий настрій всім присутнім на концерті. А зал зустрічав всіх артистів дружними оплесками. Наприкінці програми всім жінкам у залі подарували квіти.

IMG_2181IMG_2281

Чорноморська сільська рада та аматори Чорноморського сільського клубу висловлюють слова вдячності колективу естрадного танцю «Нова Галактика» під керівництвом В. Глушкової за участь у концерті.

Н.ПИШУК. Фото автора