[sc:adsence]
Уже риється котлован під очаківський фонтан!
Уже риється котлован під очаківський фонтан!

9 червня на площі Очакова, що перед адміністрацією, уже розпочалися підготовчі роботи для будівлі фонтана.

Всупереч попереднім чуткам, розташований він буде не на місці пам’ятника Леніну, а ближче до самої площі, на місці центральної клумби. Там уже вирито котлован. А квадрат від постаменту, який нарешті днями демонтували (дуже важко піддавався), буде закладатися плиткою.

Деякі очаківці вислювлюють з цього приводу обережний скепсис: поперше, через перебої з водою влітку, а по-друге, наперед передбачаючи купання у цій «перлині міста»  особливо «культурних» земляків. З приводу першого – варто їх заспокоїти: фонтан не потребує постійного постачання води, залили один раз – і вона циркулює за допомогою насоса, треба тільки періодично цю воду очищувати та доливати. З приводу другого – так що ж тепер, і фонтанів не будувати??? До того ж, на площі встановлюється цілодобове відеоспостереження з записом до архіву, до якого матимуть доступ правоохоронні органи та за потреби – кожен бажаючий через інтернет.

IMG_5979

Відповідні «Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки» службою благоустрою вже отримані. Миколаївськими проектуваликами зроблений проект фонтану, який, до речі, саме там і повинен бути розташований відповідно до Генерального плану міста.

Без имени-3 Без имени-2 Без имени-1Втілення проекту здійснюється силами служби благоустрою з залученням спонсорських коштів. (Аналогічним чином було збудовано фонтан в Каштановому сквері м. Миколаєва).

Десь через місяць очаківці зможуть насолодитися цим незвичним для нашого міста видовищем.

Фото Л. КОЧМАР та І. БАРАНОВОЇ