[sc:adsence]

showimg.php7 червня у Києві попрощалися з Михайлом Горяйновим – капітаном-лейтенантом 73го центру морських спецоперацій.
2 червня Михаїл повів розвідгрупу на виконання завдання – знищення пересувного міномета, з якого обстрілювалося селище Чермалик Донецької області. Завдання було виконане, але командир групи сам загинув, прикриваючи відступ своїх бійців.
Михаїл Горяйнов у мирний час був директором Департаменту міждержавних майнових відносин, інвестиційної, видавничої та адміністративно-господарчої діяльності Фонду державного майна України, а на фондовому ринку, серед банкірів та фінансистів мав репутацію визнаного експерта. У нього була «бронь» як в цінного працівника, і він не підлягав мобілізації. Але пішов до армії добровольцем. Повернувся до частини «майчан», у якій колись служив ще в часи її розташування на острові.
Як написали друзі Михаїла у соціальних мережах, у нього було все – кохання, дружба, дім, добробут, широкі зв’язки по усьому світу, багато родичів та друзів, але він не зміг спокійно жити мирним життям, коли в країні війна. Ще до мобілізації приїздив із волонтерською місією до наших «морських котиків», був у серпні під Старобешевим, коли залпи «Ураганів» відібрали життя у Є.Корнафеля та О. Зінченка.
Попрощатися з загиблим прийшло дуже багато людей – адже за життя він був доброю людиною. І тому пам’ятатимуть його не тільки як загиблого в бою, а й як чоловіка, що залишив по собі теплий слід у серцях та багато добрих справ.