[sc:adsence]

15 червня члени громадської організації «Очаківщина» зустрілися на черговому засіданні. Голова організації А.І. Костерчук відзвітував про надходження – на момент зустрічі на рахунку організації накопичилося більше 5000 грн. За наявності коштів, планується перерахувати по 500 грн. кожній родині наших загиблих учасників АТО, – а їх, на жаль, на сьогодні уже 15.
Рівне 003А.А. Дмитренко зачитав звернення, що надійшли. Їх не меншає. Це і прохання про придбання форми, і про матеріальну підтримку пораненим. Андрій Анатолійович запропонував – звернутися до РДА та районної ради з проханням внести зміни до Положення про надання матеріальної допомоги мешканцям на покращення добробуту, замінивши у ньому фіксовану суму 300 грн. на фразу «згідно чинного законодавства», і орієнтуватися не «на родину», а «на громадянина». Це дасть можливість варіювати розмір виплати в залежності від потреб заявника.
Також цього дня до організації звернулися міські волонтери А.П. Лучка та Л. Ставрова: допомоги потребують двоє майчан, один недавно повернувся з полону, і має серйозні проблеми з кістками, іншому відірвало ступню. По можливості, було вирішено виділити поки по 500 грн., також звернутися по допомогу до в.о. міського голови з проханням вирішити питання через міський фонд «Турбота».
А.І.Костерчук у процесі обговорення подальших планів роботи зауважив: саме розпочинається збирання врожаю, і варто також попросити сільгоспвиробників про посильну участь в наповненні продовольчого фонду при «Очаківщині». Так, люди вже втомилися від того, що не видно кінця цій війні, від того, що на сході гинуть наші хлопці. Але вони стоять там за мир, щоб у нас, на півдні, ми могли вирощувати хліб. Тому треба підтримати їх – хто не хоче допомагати на війну, нехай допоможе у харчуванні та найнеобхідніших речах.

І. БАРАНОВА