[sc:adsence]

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 р. № 185  „Про затвердження порядку використання  коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби  ”матеріальну допомогу отримають громадяни України, які звільнилися  з військової строкової служби в розмірі: середньої заробітної на день призову, але не менше мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях); мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову (для громадян, які  до призову не працювали).

Військовослужбовцям потрібно звертатися до Очаківського районного військового комісаріату з такими документами: копія паспорту, ідентифікаційного коду; довідка з місця роботи про отримувану середню заробітну плату (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях); копія трудової книжки, завірена за останнім місцем роботи (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях); заява про перерахування матеріальної допомоги на рахунок банку.

Виплата матеріальної допомоги здійснюється управлінням соціального захисту населення Очаківської райдержадміністрації за поданням Очаківського районного військового комісаріату.

За всіма питаннями, щодо отримання даної матеріальної допомоги та її розміру просимо звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Очаків,вул. Леніна, 26 або за телефоном 2-20-65.

 Л.І.Васькова

Т.в.о. начальника управління