[sc:adsence]

9 червня пройшла 55 позачергова сесія Очаківської міської ради, на якій розглядалися лише два питання, одне яких – «Про демонтування пам’ятника В.І. Леніну».
За останній рік скульптура вождя пролетаріату не знала спокою. Ще торік у мешканців міста запитували: «Чи слід демонтувати Леніна?». Тоді переважна більшість виказала бажання залишити Володимира Ілліча на площі, і міська рада погодилася з цим рішенням громади.

Згодом стало зрозуміло, що знесення пам’ятника – це лише питання часу, справа лише за тим, коли приймуть закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарного режиму та заборону пропоганди їх символіки». Для запобігання можливим провокаціям та актам вандалізму, міський осередок Комуністичної партії сам звернувся до депутатів, щоб Леніна демонтували і перенесли на зберігання до ОВІМ ім. Суворова. Але 29 травня на сесії міськради це питання за рішенням депутатів було зняте з порядку денного. Нещодавні події 30 травня, коли на святі запрошених гостей з Одеської волонтерської організації дуже обурив пам’ятник, і вони вирішили «прикрити» його національним прапором, прискорили процес.
«Ми нікого не боїмося, – сказав в.о. голови міської ради С.М. Бичков, – проте маємо як дотриматися закону, так і зробити це цивілізовано, аби зберегти в Очакові мир, що нам досі вдавалося».
«За» демонтування памятника проголосувало 22 депутата із присутніх 23. Отже, рішення прийняте. Тепер виконати його мають комунальники, а коли – вирішать у робочому порядку.
Вл. інф.

http://zirka.mk.ua

При використанні матеріалу активне посиланя обов’язкове.