[sc:adsence]

Мужність, героїзм, відданість своїй справі та своїй рідній землі завжди були притаманні українському народові як в далекі 1941-1945 роки, так і  в наш час. Ми завжди в цьому переконуємось під час зустрічей з воїнами АТО.

Гордістю наповнюються наші серця від того, що серед цих героїв є і наші земляки. Яскравим прикладом цьому є Сергієнко Роман Миколайович – житель села Рівне, випускник нашої школи 1994 року. Свій бойовий шлях Роман розпочав з 24 березня 2014 року у миколаївській 79 аеромобільній бригаді, від рядового до командира мінометної установки. Разом зі своїми бойовими товаришами тримав оборону на кордоні з Росією, був в оточенні під Мар’їнкою, прикривав Донецький аеропорт в районі Пісків, виконував бойові завдання в Краматорську, Донецьку та на території Луганської області.

Про це все ми дізналися під час зустрічі з Романом, яка відбулася 21 квітня 2015 року у стінах рідної школи. Роман був небагатослівний (як і належить справжньому воїну), відразу було зрозуміло, що спогади про останній рік є хвилюючими для нього. Кожне слово, сказане ним, відлунювалось у серцях дітей та всіх присутніх болем та співпереживанням. Природжена скромність, завадила нашому герою розказати про свої особисті якості,  такі як мужність, відвага, героїзм, відданість, вірність… але про все це красномовно свідчить його нагорода. Указом Президента України Сергієнко Роман Миколайович за героїзм, проявлений під час АТО нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню від 27 листопада 2014 року.

Ми пишаємось нашим земляком, як і десятками та  сотнями інших воїнів-захисників пишається Україна. Ми гордимося, що належимо до цієї непереможної нації.

Ми – українці – нація Тараса,

Ми – Сагайдачні і Кармелюки.

Коли прийшли ми,  не помітиш часу.

Ми древні і безсмертні, як віки.