[sc:adsence]

27 квітня ввечері і 29 вранці очаківці, відкривши крани, живильної вологи не отримали. Простіше кажучи, води не було. Містом уже ширяться чутки – у першому варіанті, графік подачі зміниться, і не на найзручніші для працюючих години, другий варіант – що нібито буде вода у нас тільки на свята та вихідні.

– Ну, друге – це зовсім песимістично, – прокоментував начальник водоканалу А. Євтушенко. – Вірогідніше, що графік буде змінено. Як саме – поки що не скажу. Причина в тому, що за борги 2014 та 2015 року РЕМ вимикав нам енергопостачання з 8.30 до 10.30, та з 16.30 до 21.30. А в понеділок ввечері взагалі «забули» підключити.

Зараз має пройти проплата 200 тисяч, виділених містом для погашення боргу 2015 року. Як зміниться стан справ після проплати – буде вирішуватись у переговорах керівництва РЕМ та керівництва міста. Адже залишається борг 2014 року. Тут, ми сподіваємось, що держава виконає свої зобов’язання перед обласними бюджетами по погашенню заборгованостей, і нам перерахують субвенцію за попередній рік, якої має на сто відсотків вистачити на покриття боргу-2014.