[sc:adsence]

Багато років поспіль йшли розмови про скасування строкової служби. Головним аргументом було те, що до лав Збройних сил України повинні вступати ті, хто дійсно бажає цього. Але, як показало життя, вираз «захищати свою країну» – це не популізм та красиві слова, а життєва необхідність й священний обов’язок кожного хлопця. Так, указом Президента №88 від 17.02.15 року «Про проведення чергового призову громадян України» розпочато весняний призов. За доброю традицією у минулу п’ятницю у Великому залі адміністрації пройшло урочисте вручення повісток першим 20 юнакам з Очакова і Очаківського району. Загалом, навесні до армії підуть більше 40 парубків від 20 до 27 років.

Привітати хлопців та дати їм напутнє слово прийшли представники ЗСУ, міської та районної влади, батьки призовників. Настанову на проходження служби парубки уважно слухали від людини, яка своє життя присвятила армії і пройшла загартування в зоні АТО – капітана 3 рангу, офіцера нашого гарнізону, нагородженого найвищою відзнакою Міністерства оборони «За військову доблесть» М.А. Бадіки.

Шквал оплесків викликало запевнення військового комісара Очаківського районного військового комісаріату, підполковника Г. П. Леурди, що військовослужбовці строкової служби не будуть відправлені на Донбас. «Вони будуть задіяні в тилових підрозділах та підрозділах забезпечення, а простіше кажучи, мами, не переживайте, ваші діти на війну не попадуть. Це я вас запевняю, як військовий комісар», – сказав Геннадій Павлович.

Та всі починання необхідно робити із Богом у серці та вірою у душі. На легку службу майбутніх військових благословив настоятель церкви с. Куцуруб отець Віктор.

Дійсно, зараз хлопці вступають до армії у дуже важкий час, коли не на словах, а на ділі необхідно доводити любов до України, рідного села та міста. Проте, саме сьогодні з’являється справжня українська нація, яка не зганьбить імена тих, хто боровся за нашу незалежність.

Т. ЛУПУЛ.