[sc:adsence]

З 10 по 12 вересня у м. Нікополь Дніпропетровської області на базі однієї з військових частин пройшов 27-й чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту. У змаганнях брали участь 7 команд, які представляли Військово-Морські Сили, Повітряні Сили, Сухопутні війська, Озброєння, Тил Збройних Сил України, Головне управління оперативного забезпечення, а також Національний університет оборони України ім. Івана Черняховського.

У програму змагань увійшли такі вправи, як подолання 100-метрової смуги перешкод, підйом на 4-й поверх за допомогою штурмового обладнання, пожежна естафета та бойове розгортання від пожежного автомобіля. Військові продемонстрували високий рівень злагодженості, фізичної підготовки, витримки та майстерності у пожежно-рятувальній справі, адже саме ці критерії є необхідним під час виконання завдань в екстремальних ситуаціях.

За результатами змагань цього року почесне перше місце посіла збірна команда Військово-Морських Сил Збройних Сил України, яка складалася з військовослужбовців міста Очаків.

16 вересня командир військової частини А2637, капітан 1 рангу В.Ю. Харченко передав нагороди учасникам змагань.

Грамотою першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенанта С. Корнійчука нагороджено команду ВМС ЗСУ за І загальнокомандне місце у змаганнях. Команда отримала 2 кубки, один з яких перехідний.

Також команда ВМС ЗСУ посіла ще кілька призових місць – 1 місце по бойовому розгортанню, ІІ загальнокомандне місце по двоборству, ІІ загальнокомандне місце з підйому по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти, ІІ загальнокомандне місце по подоланню 100-метрової смуги з перешкодами і ІІІ місце по пожежній естафеті 4х100 м.

Кожному учаснику команди було вручено медалі, грамоти та цінні подарунки.

Старший матрос Кравченко І.О. отримав аж 3 відзнаки: за 1 місце в особистій першості з підйому по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти, за 2 місце в особистій першості по двоборству, за 3 місце по пожежній естафеті 4х100 м.

Капітана 3-го рангу Костенка С.М. нагороджено  Грамотою начальника Центрального управління безпеки військової служби ЗСУ, полковника М. Швеця, за відмінну підготовку спортивної команди до участі у ХХVII чемпіонаті ЗСУ з пожежно-прикладного спорту.

 

Старшина другої статті Шарата В.М., старший матрос Тепличук Г.А. та старший матрос Туренко М.С. отримали відзнаки за ІІІ місця по пожежній естафеті 4х100 м.

Команда ВМС ЗСУ, яка вже більш як 10 років бере участь у змаганнях та показує гарні результати, неодноразово займала призові місця. Отож і цього року вона достойно показала себе у змаганнях.

Командир частини В.Ю. Харченко привітав команду з чудовим результатом та побажав, аби і надалі хлопці тримали достойну позицію, і в наступному році цей кубок лишився б у нашому місті.

        Н. ПИШУК